znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Veselé zoubky

Dne 22. března se naše třída zapojila do projektu Veselé zoubky. S dětmi jsme si povídali o tom, k čemu zuby slouží, jaké je složení zubu, jak o zuby pečovat, aby se předešlo vzniku zubního kazu, co to ten zubní kaz vlastně je a jak vzniká, které potraviny zubům škodí atd. Děti se podívaly na pohádku o Hurvínkovi a jeho zoubku a poté plnily úkoly do pracovního listu. Další hodinu jsme se přesunuli do třídy 1.A, kde si děti vyzkoušely plnění úkolů na interaktivní tabuli, což se jim velmi líbilo. Projekt jsme zakončili v pondělí, kdy si děti vyrobily zoubky papírové, jeden veselý s obrázky potravin, které zubům prospívají nebo neškodí, a jeden smutný s obrázky jídel nezdravých.

                                                                                  Mgr. Alena Karanikolova, tř. uč.

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy