2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Písničkový kolotoč

V pondělí 4.2. jsme navštívili představení v MKS Habartov, kde na nás čekali hudebníci z Karlových Varů, kteří nás zábavnou formou seznámili s tím, jak vlastně vznikají písničky. Písničkový kolotoč byl shrnutí poznatků z teorie hudební výchovy, kdy děti byly zapojovány do dění na jevišti prostřednictvím otázek. Některé z dětí si mohly také  vyzkoušet, jaké je to  vystoupit na pódiu před spoustou lidí a zažít nejen pocit trémy, ale i radost z potlesku. Program byl zajímavý, zazpívali jsme si písničky známé a na neznámé písně jsme si alespoň zatančili. Dětem se vystoupení líbilo a už se těšíme na další.

Michaela Hurtová, Lucie Klarnerová