Dodatečný

• sociální asistent
  • školní psycholog

První  vysvědčení

Dne  31.1. konečně nastala chvíle, na kterou už většina dětí nějaký čas čekala. Vysvědčení!  Všechny děti se dočkaly moc pěkných známek. Vždyť  už  ušly nějaký díl  cesty tou školní poutí.  Je za nimi vidět veliký kus práce. Z dvanácti zatím probraných písmenek se už složí spousta slov a tak děti již čtou krátké příběhy.  Ani  v psaní nezůstávají pozadu.   A v matematice sčítají, odčítají, rozkládají, dopočítávají….. až do 8! A je toho mnohem více. Teď je ale před námi dalších pět měsíců. A tak  dětem přeji, aby měly hodně chuti do další práce, aby byly zdravé a mohly chodit do školy,  a rodičům přeji hodně trpělivosti při pomoci svým dětem. Potom  i  z dalšího vysvědčení  můžou děti  mít  takovou radost!

Mgr. Alena Karanikolova, tř. učitelka