znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Dne 21. prosince jsme připravili společně s žáky vánoční atmosféru v podobě vánoční besídky. Děti si daly na přípravě záležet, atmosféra byla skvělá a všichni jsme se dobře bavili. Děti připravily neobvyklé vystoupení v podobě hrané scénky "Vánoční ZPRÁVY". Adriana, Viktorie W., Tomáš, Viktorie Š. se do rolí opravdu vžili a publikum pobavili. Šesťáci si připravili Ježíška, kterého se nakonec zhostil třídní učitel. Pod stromečkem nás všechny čekalo hodně překvapení, "dárky". Na dětech bylo vidět nadšení a myslím si, že Ježíšek měl pro všechny připravené hezké dárky. Dárky jsme rozbalovali společně a dali jsme si dobroty (přejedli jsme se), poslouchali koledy, užili si jeden druhého. Děvčata připravila skvělé občerstvení, pochutnali jsme si na cukroví, chlebíčkách, jednohubkách. Přišli k nám i učitelé ostatních předmětů a doufáme, že načerpali VÁNOCE. Díky celé třídě. :)

                                                     třídní učitel VI. B, KYSILKA Roman

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy