znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Vánoční besídka

Předvánoční období jsme ve škole zakončili vánoční besídkou, která se konala v pátek 21.prosince. Na tento den jsme se všichni moc těšili. Ráno jsme zahájili společným zpíváním vánočních koled s žáky celého prvního stupně. Ve třídě nám stál krásně nazdobený stromeček, na jehož zdobení se podílely také děti. Místo lavic jsme měli sváteční tabuli, která se úplně prohýbala pod hromadami cukroví, které děti přinesly. Dvě maminky poslaly místo cukroví vynikající jablečný koláč a vánoční muffiny, za což jim moc děkujeme. Připomněli jsme si vánoční tradice (pouštění lodiček, rozkrajování jablíčka, lití olova a pověst o zlatém prasátku). Krájení jablíčka a pouštění lodiček jsme si dokonce vyzkoušeli. Nakonec pod stromečkem na děti čekaly dárečky, které si se zvědavostí rozbalily.  Celý sváteční den jsme si všichni moc užili a už se těšíme, co nám přinese rok 2019.                     

                                                                  Michaela Hurtová, Lucie Klarnerová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy