znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Vánoční vyrábění

Vánoční čas je jedním z nejkrásnějších období roku, a tak  jsme si tento krásný čas zpestřili vyráběním dárečků v hodinách pracovní a výtvarné výchovy. Vyrobili jsme si andělíčka, barevnou šišku, ozdobu na stromeček se vzorem sněhové vločky a přáníčko pro naše maminky a tatínky. Na vyrábění se velmi hodily materiály, které jsme nakoupili za peníze utržené za sběr. Pracovali jsme také s přírodními materiály. Děti práce velmi bavila, výrobky a dárečky byly zdařilé a rodiče byli určitě mile překvapeni.

                                                                Michaela Hurtová, Lucie Klarnerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy