znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Zima už je tu

Dne 20.12. jsme se vydali do lesíka nakrmit zvířátka v rámci prvouky, ve které se neustále učíme, jak musíme zvířátkům pomáhat, chránit je, jak jsou v těchto zimních měsících hladová. Proto jsme se rozhodli udělat dobrý skutek, zvláště nyní před Vánoci. Přinesli jsme jim kaštany, tvrdý chléb, jablíčka a mrkvičky. Cestou zpět jsme využili čerstvě napadaného sněhu a kochali se zasněženou krajinou. Na závěr jsme postavili sněhuláky, kteří se dětem opravdu povedli a pořádně se vydováděli.

                                                          Michaela Hurtová, Lucie Klarnerová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy