znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Loučení se slečnou Demeterovou

7. prosince jsme se jako kolektiv museli na nějaký čas rozloučit s naší paní asistentkou, která si ve třídě našla pozici Slunce, které dohlíží na nás všechny. Ve spoustě věcech nám pomohla a tak jsme jako kolektiv cítili potřebu paní asistentku překvapit maličkostí. Děti si připravily vhodné dárky pro nastávající maminku a chovali se celkově moc pěkně, z toho všeho bylo vidět jak pro naši třídu slečna Demeterová byla důležitá. Maruško, v devítce na shledanou. V devítce už Vás všichni přerosteme. 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy