znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Čertovská škola

5. 12. 2018 se z třídy II.A stala čertovská třída. Čerty se to tu jen hemžilo. Malí, velcí, milí i strach nahánějící čertíci si užívali svého dne. V čertovské matematice počítali čertům rohy, matematické čertí řetězy či čertovsky rychlé příklady. V českém jazyce pracovali s čertím textem a při pracovní výchově vyráběli krásného anděla spolu s kamarády ze II.B. 4 vyučovací hodinu nás navštívil Mikuláš, čerti a andělé, kteří zlobivým dětem domlouvali a hodné chválili. Všechny děti nakonec dostaly čokoládový adventní kalendář. Poslední hodinu si čertíci zasoutěžili v házení brambor do hrnce, obouvání bot na židli se zavázanýma očima, v kreslení čerta poslepu. Proběhla i čertí módní přehlídka s  vyhlášením nejlepší čertí masky. Na 1. místě se umístila čertice Bára, na 2. místě čertice Štěpka a na 3. místě čertice Justýnka. Vše jsme ukončili čertí diskotékou a s dobrou náladou jsme odcházeli domů.                                                                                                                                                   tř.učitelka Mgr.J.Hankerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy