18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Komiksový workshop

S žáky šesté třídy základní školy Habartov jsme dostali skvělou příležitost navštívit komiksový workshop. Na akci jsme se těšili a byli jsme plni očekávání. Určitě mohu za celou třídu napsat, že jsme se skvěle bavili. Pro žáky byla připravena pěkná prezentace, která byla doprovázena přenesením do vlastní tvorby dětí. Některé komiksy se doopravdy povedly, vybraní odvážlivci předvedli krátkou scénku a celou třídu dobře pobavili, sklidili ovace spolužáků. (viz. video) Ke konci workshopu jednotlivé skupiny prezentovaly vlastní tvorbu, děti se nestyděly a nebály se prezentovat vlastní díla. Díky dětem za slušné chování a vedení za zprostředkování akce.

tř. učitel VI. B, KYSILKA Roman