2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Valentýnský večer

Další večer strávený ve škole se nesl ve "Valentýnském duchu". Žáci třídní samosprávy (Eliška, Barča, Matouš a Filip společně s Gabčou) i tentokrát připravili pro své spolužáky večer plný napětí, soutěží a zábavy. Akce se jim opět vydařila. Všichni společně jsme si užili čtyři hodiny smíchu. A toho není nikdy dost.

Děkuji za všechny.  Jitka Polívková, tř. uč.

Barča Šístková o akci napsala:

Dne 23. 2. 2018 naše třídní samospráva uskutečnila Valentýnský večer. Nejdříve jsme se rozdělili na týmy, vždy to byla dívka a chlapec. Než se začalo soutěžit, k Valentýnu samozřejmě patří romantický film: "Hvězdy nám nepřály". Když film skončil, začalo se soutěžit.

První soutěž se jmenovala POZNÁNÍ. Šlo o to, že dvojice měla pět minut na to, aby se o sobě něco dozvěděla ( např.: nejoblíbenější barva, film,kdy má ten druhý narozeniny, atd,...)  Potom oba členové odpovídali na otázky a dostávali body za shodnou odpověď.

Druhá soutěž spočívala v tom, že chlapec dělal ruce dívce a musel jí namalovat pusu rtěnkou, udělat culík, dát jí napít vody a na papír napsat Miluji tě.

Třetí soutěž byla TRAKAŘE. Chlapci drželi dívky za nohy a ty musely "přejít" do půlky chodby na čas.

Další soutěž : TANCOVÁNÍ. Páry mezi sebou měly balónek, který jim nesměl spadnout na zem.

Poslední pátá soutěž se jmenovala OSAHÁVÁNÍ. První byli chlapci, kteří měli zavázané oči a museli podle vlasů poznat "svojí dívku". U dívek to bylo stejné, jenom "své chlapce" poznávaly podle obličeje.

Pak přišlo vyhodnocení: 1.místo získal pár Denisa Leichtová a David My, na 2. místě skončil pár Bianca Zina Kulhavá a Filip Vrba, 3. místo obsadil pár Leona Beracková a Matěj Majer.

(A také nechybělo spoustu srdíček, třpytek a zábavy. :-)