2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Poděkování rodičům

Stalo se již pěknou tradicí, že v době adventu přijdou do naší třídy rodiče žáků přečíst dětem text dle vlastního výběru. Cílem tohoto snažení, je nadchnout děti ke čtení. Pro nás všechny to byla milá a příjemná změna, protože děti slyšely číst někoho jiného, než svoji maminku, tatínka, nebo ve škole paní učitelku. Se zájmem a nadšením pozorně poslouchaly. Pohádky byly veselé, poučné, moderní i klasické. Některé příběhy byly o dějinách naší země, jiné o čase adventním. Děti  jsem si  vyzkoušela, jak si pohádky a příběhy pamatují. Musím je pochválit  naslouchaly pozorně a se zaujetím, dokázaly odpovědět na mé otázky.  Velká pochvala a poděkování patří  maminkám i statečnému tatínkovi za ochotu, přípravu, čas věnovaný dětem a spolupráci. Dovolte, abych touto cestou poděkovala paní Benediktové, Mádlové, Makovcové, Chudé, Kováčové a panu Kopolovičovi.Těším se na další spolupráci s naší třídní rodinou dětí, rodičů a třídní učitelky. Doufám, že se budeme při podobných užitečných aktivitách setkávat i v budoucnu. Věřím, že nastal čas, tuto čtenářskou tradici v příštím školním roce obrátit a děti budou číst svým rodičům.

Mgr. Jarmila Janíková, tř. uč.