18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Helloween ve škole

Už jste se někdy báli ve škole? Ne? Tak to jste měli přijít ve středu 25.října k nám do školy!

Tento den probíhal v naší třídě ve znamení Helloweenu. Nejprve jsme si třídu vyzdobili. Dětem se dýně a netopýři z papíru moc povedli. Veliká pochvala patří dětem, které doma s rodiči vydlabaly opravdouvou dýni a přinesly ji do školy. Atmosféra ve třídě byla prostě strašidelná! Od rána se po škole pohybovala různá strašidla, duchové, zombíci, pohádkové bytosti, upíři a spousta jiných neidentifikovatelných tvorů.

První dvě hodiny jsme se učili. Hrůzostrašnou češtinu a příšernou matematiku jsem přežili ve zdraví.

Třetí hodinu probíhaly ve třídě strašidelné soutěže – hod otráveným jablkem a chytání pavouků. Čtvrtou hodinu jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme si zatančili strašidelný tanec. Závěrečné hodnocení masek nemohlo dopadnout jinak, než že vyhrála všechna strašidla.

Celý helloweenský den se velmi povedl, užili jsme si trochu strachu a spoustu legrace.

M. Hurtová, tř. učitelka