Burza škol

Dne 5. 10. 2017 se naše třída zúčastnila akce Burza škol na ISŠTE v Sokolově. V prostorách této školy nabízeli zástupci různých škol mnoho možností studia na středních školách i v učebních oborech z celého Karlovarského kraje. Na začátku jsme se mohli zúčastnit soutěže o razítka na jednotlivých školách. Soutěžili jsme ve skupinkách a chodili po stanovištích. U každé školy, či učebního oboru jsme se ptali, na to, co nás zajímá. Za každé stanoviště jsme dostali razítka, která jsme na konci odevzdávali a dostali za to malé ceny. Mimo to nás provedl žák ISŠTE i celou školou. Podívali jsme se do jednotlivých učeben, knihovny i tělocvičny. Moc se nám tam líbilo a dozvěděli jsme se hodně nových informací.

Sepsala Maruška Brunclíková – žákyně IX.B