2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

„Družinový festival“

V průběhu celého školního roku přicházejí děti a chtějí se pochlubit, co všechno umí. Někdo zazpívá před všemi, jiný zatancuje…rozhodli jsme se proto, že uspořádáme „Družinový festival“, kde nám svojí dovednost a šikovnost mohou ukázat všichni najednou. Děti měly na přípravu celý měsíc a ani paní vychovatelky nezůstaly pozadu.

V den akce byla už od rána znát veliká nervozita a neklid. A jak to všechno dopadlo? Viděli jsme „Televizní noviny“, mažoretky, zpěvačky a tanečnice, zaposlouchali se do pohádky. Páni kluci zacvičili.

Paní vychovatelka Míša pak na závěr „ušejkrovala“ dětskou verzi Piňa Colada a všichni jsme si přiťukli na zdraví.

Bylo to velmi vydařené a slíbili jsme si, že příští rok uspořádáme festival znovu.

Šárka Mašková