2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Oslava Dne dětí 1. stupně naší školy

V pátek 27. května mělo sice hodně pršet, ale naštěstí se předpověď nevyplnila a my jsme si páteční dopoledne moc hezky užili. Kluci z 2., 3. a 4. tříd měli připravený fotbalový turnaj, který se uskutečnil pod vedením fotbalistů na hřišti TJ Baník. Chlapci byli rozděleni do čtyř skupin a každá měla jinou barvu, navzájem pak sehráli tři zápasy. Zvítězilo červené družstvo ve složení: Tomáš Kindl III.B, Bertík Žák III.B, Ondra Böttinger III.B, Vašek Valenta IV.A, Kevin Mišalko IV.A, Míra Zítek II.B a Míra Proft II.A. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Vašek Valenta ze IV.A, nejlepším střelcem byl Denis Čopák ze IV.B a nejlepším brankářem byl Denis Dlábik ze III.B. Všichni dostali na památku diplom. Nechyběla ani sladká odměna na závěr turnaje.

Pro ostatní žáky připravila ředitelka DDM  paní Chalupská s paní Dobošovou zajímavou trasu v lese za školou. Ta byla plná různých stanovišť, kde se plnily úkoly. Každá třída dostala křížovku, kam si zapisovala jména zvířat, které musely děti při úkolech uhodnout. Celá tajenka pak zněla „ Veselé oslavy Dne dětí.“ Všem se nám ji podařilo vyluštit a dostali jsme balíček cukrovinek a nejšikovnější i sáček s překvapením. Dopoledne se nám v lese opravdu líbilo. Někde jsme museli hádat, jinde sportovat a někdy také přemýšlet, ale hlavně jsme si museli pomáhat. Šlo vždy o výsledek celé třídy. Všem, kteří se na přípravě Dne dětí podíleli, moc děkujeme.

Mgr. Dana Bencová