znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Dopravní soutěž

Dne 7. 6. 2023 se ve spolupráci s Domovem dětí a mládeže v Habartově uskutečnilo školní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěže se zúčastnilo celkem 13 žáků z 5. – 7. tříd.

Na úvod se žáci v teoretické části seznámili se základy dopravních předpisů účastníků silničního provozu. Zopakovali si, co patří do povinné výbavy jízdního kola a cyklisty a jak poskytnout první pomoc v případě úrazu či nehody.

Znalosti následně ověřili písemné testy ze všech tří oblastí – dopravní předpisy, vybavení jízdního kola a zdravověda. Následovala překážková dráha, která u žáků důkladně ověřila dovednosti jízdy na kole.            

 

                                    Petra Božík, DiS.

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy