2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Hudební divadlo v Karlových Varech

V pátek 18. března jsme byli pozváni na představení Hudebního divadla v Karlových Varech na představení pohádky „O Babynce, chytrém štěněti“. Žáci 1. stupně se na výlet moc těšili. Byli jsme rozděleni na dvě skupiny, první odjela ráno v 8.00 hodin a druhá v 9.30 hodin dopoledne. V divadle jsme se jen vystřídali. Malé děti byli pohádkou nadšeni, tak jsme byli zvědavi, co nás čeká. Divadélko je malé asi pro 200 dětí. Když jsme se usadili, začala pohádka o štěňátku, které se zlobí, že je všude spousta odpadků a chce naučit děti správně třídit odpad. Někteří třeťáčkové se do hry tak vžili, že štěňátku bezprostředně napovídali, co a kde má dělat. Myslíme si, že celý výlet do divadla bude pro všechny pěknou vzpomínkou na chytré štěňátko, které nechtělo, aby se všude hromadily odpadky. Děti proto mohou svým chováním hodně udělat a přispět tak k čistotě svého města.

Mgr. Dana Bencová, třídní učitelka III.B