znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dne 13. dubna 2018 se konalo školní kolo v dopravní soutěži mladých cyklistů, které se konalo v DDM v Habartově. Školního kola se účastnilo 22 žáků od 4. až do 9. tříd. Z každého ročníku byli vybráni 2 chlapci a 2 dívky. Počasí nám moc nepřálo, ale žáci se se vším poprali velmi statečně. Soutěžící museli zvládnout jízdu zručnosti, test ze zdravovědy a test pravidel silničního provozu. Ze všech zúčastněných bylo vybráno 8 soutěžících, kteří dále postupovali do okresního kola v Sokolově. Okresní kolo se konalo dne 3. května 2018 v DDM v Sokolově. Žáci byli rozděleni do 2 kategorií. První kategorie byli žáci 4. a 5. ročníků, a druhá kategorie žáci 7. a 8. ročníků. První skupinu reprezentovali žáci Kristýna Zettlová (4.A), Adam Karol (4.B), Tereza Horová (5.A) a Tomáš Hirsch (5.B). Ve druhé kategorii školu reprezentovali žáci Ondřej Zikán (7.A), Bianca Zina Kulhavá (8.A), Nikola Prokopová (8.A) a Matěj Majer (8.A). Žáci museli zvládnout test z pravidel silničního provozu, názorně ukázat ošetření různých tipů úrazů, jízdu zručnosti a jízdu na dopravním hřišti. V první kategorii se účastnilo 13 škol, kde naši reprezentanti zaujali 10. místo. Ve druhé kategorii se umístila ZŠ Habartov na 11. místě z 12 zúčastněných.

                                                                                             Bc. Gabriela Kubaschová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy